Ahmet Kekeç Çıplak Femen Üyelerine Sövdü: Terbiyesizler …

Ahmet Kekeç Femen grubu üyeleri için ' terbiyesizler, ahlaksızlar, şaklabanlar, şebekler ' ifadelerini kullandı.

Çıplak eylemleriyle tanına Ukraynalı Femen Grubu'nun Türkiye'deki çıplak protestosu Ahmet Kekeç'i çileden çıkardı.

Ahmet Kekeç Femen Üyelerine Tepki Verdi: Terbiyesizler, Ahlaksızlar, Şaklabanlar, Şebekler!

Çıplak eylemleriyle tanına Ukraynalı Femen Grubu'nun Türkiye'deki çıplak protestosu Ahmet Kekeç'i çileden çıkardı. Ahmet Kekeç Femen grubu üyeleri için ' terbiyesizler, ahlaksızlar, şaklabanlar, şebekler ' ifadelerini kullandı.

Çıplak eylemleriyle tanına Ukraynalı Femen Grubu'nun Türkiye'deki çıplak protestosu Ahmet Kekeç'i çileden çıkardı. Ahmet Kekeç Femen grubu üyeleri için "terbiyesizler, ahlaksızlar, şaklabanlar, şebekler" ifadelerini kullandı.

Ülke TV ekranlarında En Sıra Dışı programında konuşan Ahmet Kekeç, Ukraynalı Femen Grubu'na verdi veriştirdi. Femen Grubunun Sultanahmet meydanında kısa süren eylemini sert ifadelerle eleştiren Kekeç 'terbiyesizler, ahlaksızlar 'dedi.

Femen'in eylemini kadınlara karşı bir hakaret olarak gören Kekeç, Femen grubunun reklam ve sponsor ilişkilerinin de çok iyi incelenmesi gerektiğini söyledi. 'Burası Müslüman bir ülke. 'diyen Kekeç sözlerini şöyle sürdürdü;

BU ŞAKLABANLIKTIR

'Zaten sakıncalı olan bu eylemi yaptığın platoya bakar mısınız. Ayrıca ikinci bir ahlaksızlık var bu işte. Kadın eylemi diye yaptığı işin akasında kapitalist ilişkiler çıkıyor. 'Bu şaklabanlığın bu şebekliğin 8 Mart'a denk gelmesi ve bazı kadınların bunu alkışlaması ve bunu gösteri ve ifade özgürlüğü içinde görmesi de ayrı bir şaklabanlıktır ayrı bir terbiyesizliktir. Türkiye muhafazakar bir toplumdur falan tamam bunu geçtik bir başka ahlaksızlık daha var. Kapitalist numaraların sergilenerek çıplaklık üzerinden bir şeyler pazarlanıyor. Kadın etinin çıplaklık üzerinden sömürüldüğünden yakınanlar buradaki reklam ilişkisini görmüyorlar, bundan bir rahatsızlık duymuyorlar.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

 

Via: turuncutime.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~cBR0N$jW

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply