Акцію голих FEMENісток можна замовити за 40 тисяч

"Від 40 тисяч до сотки, якщо це регіональна акція", – повідомив він по скайпу.

Він розповів, що вартість акції залежить від низки факторів.

"Від стрьому, від облич, що будуть задіяні. Наприклад, з'їздили в Давос – ціну підняли. Чи треба везти з собою людей, які потім відписуватися будуть, чи там будуть ваші журналісти", - пояснив агент.

На ціну також впливає, чи роздягатимуться дівчата з руху, чи ні.

Натомість самі FEMENістки заявляють, що живуть завдяки продажу своїх сувенірів. Кажуть, що за це отримують в середньому по 250 доларів на день.

Однак ЗМІ переконані – акції FEMEN мають спонсорів. Серед них - французька феменістка арабського походження Сафрi Лебді. Проплачує мітинги також уповноважений з прав людини Франції Франсуа Зімере.

Сприяє розвитку руху і паризька мерія. Вона безкоштовно надала дівчатам у користування приміщення у старовинному театрі.

Нагадаємо, раніше скандальна феменістична організація FEMEN зробила заяву, що ніколи не платить активісткам за акції. Усі учасниці руху беруть участь у протестах на добровільних та ідеологічних підставах.

Open all references in tabs: [1 - 4]

Via: 24tv.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~eKoqX$1iN

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply