Купити акцію з Femen можна за 40 тисяч

Замовити акцію з участю дівчат з Femen можна за 40-100 тисяч гривень. Про це йдеться в сюжеті програми "Гроші".

Агент, який працює з феміністками, по скайпу називає ціну на оголені торси.

"Від 40 тисяч до сотки, якщо це регіональна акція", – розповів по скайпу чоловік, що відмовився показати своє обличчя.

За його словами, ціна варіюється залежно від низки факторів.

"Від стрьому, від облич, що будуть задіяні. Наприклад, з'їздили в Давос – ціну підняли. Чи треба везти з собою людей, які потім відписуватися будуть, чи там будуть ваші журналісти", - сказав співрозмовник.

Ніяк на ціну не впливає лише те, чи показуватимуть дівчата груди, чи ні. Питання можливого проведення акції вирішується за добу-дві.

Мозковим центром феменісток усі вважають Ганну Гуцол, яка – єдина з дівчат –  не світить цицьками на акціях.

Однак, як стверджує програма, з першого дня заснування і до сьогодні жіночою організацією керує 35-річний чоловік. В Україні він контролює та муштрує новоприбулих активісток, а в Парижі домовляється перед відкриттям офісу.

Феміністки заявляють, що живуть з продажу своїх сувенірів. Однак за місяць перебування журналістки "Грошей" в організації не продали жодної футболки.

Натомість дівчата мають гроші, щоб одягатися в брендових магазинах Франції. Взуття Інни Шевченко, наприклад, коштує 800 євро.

Самі феменістки кажуть, що отримують лиш допомогу іноземних бізнесменів-філантропів.

Однак, виявляється, дівчата мають низку європейських спонсорів та людей зацікавлених у їхній діяльності.

Зокрема, акції, що роздратували мусульман у Парижі, вигідні відомій французький феменістцi арабського походження – Сафрi Лебді. За допомогою українських цицьок вона прокладає свій шлях в політику та піарить власну персону.

Хрещеним батьком феменісток у Франції став уповноважений з прав людини Франції Франсуа Зімере, йдеться в сюжеті.

Це можна пояснити тим, що відразу після їхнього знайомства у чотирьох активісток з'явились шенгенські мультивізи.

Ще один спонсор Femen у Франції – паризька мерія, що безкоштовно надала дівчатам у користування приміщення у старовинному театрі.

Крім того, дівчат найчастіше бачили у товаристві мільйонерів Гельмута Гайера, та бізнесвумен Беат Шобер з Німеччини.

Один із vip-спонсорів Femen на умовах анонімності зізнався, що допомагав дівчатам матеріально.

"Я допомагав, але потім вони змінилися у погану сторону. Їхні акції стали безглуздими...", - сказав колишній спонсор і додав, що зараз гроші Femen дають більше заради сміху.

"На їхні акції багато грошей не треба. Я знаю, є деякі інвестори. На них реагує західна преса, але видно, що вони вже втомилися. Їхні акції не мають сенсу, а в деяких сенсах просто дурнуваті. Неетичні. Ніякого впливу", - підсумував екс-спонсор.  

Як відомо, раніше програма "Гроші" підрахувала, що квитки до Парижу, готель, таксі та їжа коштують по 1 тисячі євро на кожну феміністку. Ще по 1 тисячі євро дівчата заробляють за участь в акціях.

Все про: акції

Via: pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~7g8FB$1i0

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply