Активістку FEMEN депортували з Росії

Ще одна активістка руху "Фемен", що брала участь у несанкціонованій акції на виборчій дільниці, де голосував прем'єр-міністр РФ Володимир Путін, Ганна Деда депортована з Росії.

Про це сьогодні повідомили в прес-службі Федеральної міграційної служби.

Три дівчини були затримані 4 березня за спробу провокації на московській виборчій дільниці 2079. Під виглядом журналістів вони проникли на дільницю і спробували влаштувати провокацію. Їх дії були припинені співробітниками поліції.

Мировий суд Гагарінського району Москви засудив Ірину Фоміну до адміністративного арешту строком на 5 діб, Ганну Деда - до 10 діб арешту, Оксану Шачко - до 12 діб адміністративного арешту. Всі дівчата визнані винними у скоєнні адміністративного правопорушення /"Дрібне хуліганство"/.

Дівчата залишають Росію після відбування терміну арешту. 9 березня з РФ вигнали Ірину Фоміну.
"Співробітник ФМС проконтролювали виконання рішення про небажаність перебування громадянки Деда в РФ, вона вилетіла в Україну з аеропорту Внуково", - сказали в прес-службі.
ІТАР-ТАРС

Via: fakty.ictv.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~EIwUV$jx

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply