Avrupa Merkez Bankası eylemcisinin kimliği belli oldu

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'nin masasına çıkarak üstüne konfeti atmasıyla dünya basınında bir numaralı gündem maddesi olan eylemci, eski FEMENüyesi Josephine Witt çıktı.

"FEMEN DEĞİL BAĞIMSIZ AKTİVİSTİM"

Eylem sonrası gözaltına alınan Josephine Witt, dün serbet kaldıktan sonra sosyal medya hesabından eylem hakkında tweetler attı.

Sosyal medyada gördüğü destek konusunda teşekkür eden Witt, FEMEN üyesi olduğuna dair söylentiler için "Üzgünüm hanımlar, konfeti eylemi FEMEN değildi. Ben kendimi bağımsız aktivist olarak görüyorum. #exfemen" şeklinde açıklama yaptı.

EYLEMDEN ÇOK İÇ ÇAMAŞIRI KONUŞULDU

1993 doğumlu olan Josephine Witt, eylem hakkında gelen yorumlar için de tepki gösterdi. Witt, iç çamaşırıyla ilgili gelen yorumlara "sen o kadar Draghi'nin masasına çık, insanlar iç çamaşırını konuşsun" dedi.

Via: son.tv


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~aSKKf$60X

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply