Avrupa Merkez Bankası eylemcisinin kimliği belli oldu

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'nin masasına çıkarak üstüne konfeti atmasıyla dünya basınında bir numaralı gündem maddesi olan eylemci, eski FEMEN üyesi Josephine Witt çıktı.

"FEMEN DEĞİL BAĞIMSIZ AKTİVİSTİM"

Eylem sonrası gözaltına alınan Josephine Witt, dün serbet kaldıktan sonra sosyal medya hesabından fiil hakkında tweetler attı.

Sosyal medyada gördüğü destek konusunda teşekkür eden Witt, FEMEN üyesi olduğuna dair söylentiler için "Üzgünüm hanımlar, konfeti eylemi FEMEN değildi. Ben kendimi müstakil aktivist olarak görüyorum. #exfemen" şeklinde açıklama yaptı.

EYLEMDEN ÇOK İÇ ÇAMAŞIRI KONUŞULDU

1993 doğumlu olan Josephine Witt, fiil hakkında gelen yorumlar için de tepki gösterdi. Witt, dahil çamaşırıyla ilgili gelen yorumlara "sen o kadar Draghi'nin masasına çık, insanlar dahil çamaşırını konuşsun" dedi.

AMB Başkanı Draghi protesto edildi İZLE

AMB Başkanı Draghi protesto edildi

Kaynak:Ensonhaber

Via: aktifmedya.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~6H47T$60A

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply