cuneyt ozdemirin zor anlari – ekonomi haber

Cüneyt Özdemir'in zor anları

Gazeteci Özdemir, grup sözcüsü İnna Shevchenko’ya yarın yapacakları eylemi anlatmalarını isteyince ilginç diyaloglar yaşandı. Özdemir RTÜK ısrarla “ama lütfen sadece anlatın göstermeyin sakın” diyerek uyardı.

Ukrayna’da başlayan Femen Kadınlar rüzgarı CNN Türk stüdyolarına kadar vardı. Bir etkinlik için İstanbul’a gelen eylemci kadınlardan İnna Shevchenko canlı yayında Cüneyt Özdemir’in sorularını yanıtladı.

Gazeteciler.com sitesinde yer alan haberde ‘Femen grubu’ bugün de İstanbul’da sahne alacak. CNN Türk’te konuşan grup sözcüsü İnna Shevchenko, kadın sorunlarıyla ilgilenen modern devrimciler olduklarını, eylemlerinin Türkiye’de ses getirmesini beklediklerini söyledi.

“BEN NİYE KORKAYIM BİLAKİS SEVEREK DESTEKLERİM”

Programın en ilginç diyalogları ise sohbetin sonlarında yaşandı. Özdemir, konuğundan İstanbul’da yapacakları eylemi anlatmasını istedi. Ancak eylemin cinsel içerğinden tereddüt eden Özdemir ısrarla “ama lütfen sadece anlatın göstermeyin sakın” diyerek uyardı. Shevchenko ise şaşkınlığını “neden bu kadar korkuyorsunuz” diyerek gösterince Özdemir RTÜK’ü ima ederek “ben neden korkacağım ki? Canlı yayındayız sadece yoksa bilakis ben severek desteklerim” dedi.

“MÜSLÜMAN KADININ ALIN YAZISINI GÖSTERCEĞİZ”

İnna Shevchenko Özdemir’in sorusundan uyarı nedeniyle ne yapacaklarını göstermedi ama eylemin temasını özetledi. Femen grubunun İstanbul’daki eyleminde ‘müslüman kadının alın yazısı’ damga vuracak. Shevchenko “Gösteride müslüman kadının alın yazısını anlatacağız. Bundan sonra biraz daha netleşmiş olacak…” diyerek eylemin içeriğine dair ipucu verdi.

Etiketler: Cüneyt Özdemir'in zor anları haberi, ekonomi, ekonomi haberleri, gazete, haber oku, Magazin Gündemi haberleri, oku, son dakika

Open all references in tabs: [1 - 8]

Via: ekonomi-haber.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~8MhEZ$jv

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply