‘FEMEN şakası’ heyecanlandırdı

increase font size
decrease font size
print this page
tell a friend
Yorum Yaz (0)

İsim - Soyisim: *Yaşadığınız Şehir: *E-mail Adresiniz:Yorumunuz: *Lütfen isim ve yorum hanelerini boş bırakmayınız. Yorumunuz site yöneticisi tarafından onaylandıktan sonra sitede yer alacaktır.Kod:

*
download


  • Mesajlarınız editörlerimiz tarafından incelendikten sonra aktive edilecektir.
  • Gönderilen yorumun, konuyla ilgisi, ahlak kurallarına uygunluğu, kişilik haklarına ihlal kıstasları göz önüne alınarak değerlendirilecektir.
  • Tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
  • Yorumlarla ilgili şikayet ve eleştirilerinizi iletişim sayfasından iletebilirsiniz.
  • IP adresiniz güvenlik gereği kayda alınıp arşivlenmektedir.
Adınız:E-mail Adresiniz: *Arkadaşınızın ismi:Arkadaşınızın e-mail adresi: *Mesajınız:Lütfen email adresi bölümlerini boş bırakmayınız. Bu habere ait adres mesajınıza otomatik olarak eklenecek olduğundan tekrar yazmanıza gerek yoktur.Kod:

*
download


Paylaş
Share/Bookmark

Maliye Bakanı ile kamuda yetkili sendikalar bugün 2015 Mali Yılı Protokol Görüşmeleri çerçevesinde masaya oturdu.

1 Ocak 2015 itibariyle yürürlüğe girecek düzenleme ile karşı operatörü aramada ara bağlantı ücretlerinin düşürülmesi ile birlikte Telsim de tarifelerini düzenleyerek tüketiciye en ekonomik hizmet vermek hedefiyle tari...

Avrupa’da Okuyan Kıbrıslı Öğrenci Platformu, dün saat 16.00’da bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Mustafa Akıncı’yı Lefkoşa’daki Çalışma Ofisinde ziyaret etti.

Open all references in tabs: [1 - 10]

Via: kibrispostasi.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~X5ntH$5ll

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply