Femen відкрили у Парижі тренувальний центр секстримісток

КИЇВ. 23 січня. УНН. Femen відкрили у Парижі тренувальний центр секстримісток і показали, як їх готують, передає УНН з посиланням на прес-службу Femen.

Як повідомлялося, в грудні представниці міжнародного жіночого руху FEMEN зробили спробу зірвати саміт Росія-ЄС. Мета акції FEMEN — вигнати зі столиці Євросоюзу Путіна і попередити ЄС про катастрофічні наслідки для демократії від близьких контактів з Кремлем.

“Femen” або “Фемен” — українське незареєстровану жіночерух, що здобуло популярність своїми епатажними акціями протесту, під час яких активістки оголюють груди для залучення уваги . Дії “Фемен” класифікуються як “радикальний ексгібіціонізм”, проте деякі ЗМІ помилково характеризують “Фемен” як “феміністський рух” , хоча самі “Фемен” не вважають свій рух “феміністським”, а феміністські організації вказують, що вони мають зовсім інші цілі і методи, ніж “Фемен”. Часто активістки носять квітковий вінок — традиційний головний убір українських дівчат, а також джинси . Діє з 2008 року. Акції протесту “Femen” активно висвітлюються в ЗМІ і проводяться, в основному, в Києві.

Via: unn.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~LH47T$27d

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply