Фемен виступив проти політики Марін Ле Пен

Український жіночий рух Фемен виступив проти, за їхніми словами, “епідемії фашизму в Європі”. Акція відбулася в Парижі, неподалік від будинку, де крайньо правий “Національний фронт” оголошував про початок виборчої кампанії до Європарламенту. Активістки Фемен уважають, що крайньо праві партії у ЄС об‘єднують сили, а це слід зупинити:

“Ми зібралися сьогодні тут, щоб оголосити – фашизм, фашистська епідемія поширюється скрізь. Сьогодні ми розпочинаємо міжнародну кампанію, до нас приєднуються активістки з усієї Європи. Ми оголошуємо, що починаємо лікування від цієї фашистської епідемії, ми знаємо, як її лікувати, ми маємо ефективну пігулку”,- заявила речниця руху Інна Шевченко.

Акція протесту тривала хвилин десять, після чого активісток заарештувала поліція. Марін Ле Пен, проти політики якої виступав Фемен, визнала результати референдуму в Криму й підтримала федералізацію України.

Via: ua.euronews.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~zrOSN$52e

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply