Femen’in gönüllü üyesi

ANTALYA'DA GERCEKLESTIRILEN 'MISS EURASIA' GUZELLIK YARISMASI'NDA IKINCI OLAN UKRAYNALI 21 YASINDAKI ANNA DISHKANT, DUNYA GENELINDE CIPLAK EYLEMLERIYLE TANINAN 'FEMEN' GRUBUNUN GONULLU UYESI OLDUGUNU ACIKLADI.

ANTALYA'da gerçekleştirilen 'Miss Eurasia' Güzellik Yarışması'nda ikinci olan Ukraynalı 21 yaşındaki Anna Dishkant, dünya genelinde çıplak eylemleriyle tanınan 'Femen' grubunun gönüllü üyesi olduğunu açıkladı.

Ülkesinde ünlü tekstil markalarının modelliğini yaptığını belirten 90-60-90 ölçülerindeki Dishkant, 21 dergiye kapak güzeli olduğunu söyledi.

1.72 boyundaki Dishkant, şimdiye kadar bir eyleme katılmasa da Femen grubuna destek verdiğini kaydederek, "Femen protestoları Ukrayna'daki birçok genç kız tarafından destekleniyor. Çünkü onlar Ukrayna'da yaşayan kızlar için mücadele ediyor. Kimi zaman yurt dışı eylemlerinde de toplumsal duyarlılığı artırmak için çalışıyor" dedi.

Yarışmaya ailesinin ve diğer manken arkadaşlarının ısrarıyla katıldığını söyleyen Dishkant, "Ülkeme dereceyle döndüğüm için çok mutluyum" diye konuştu.(DHA)

anna-dishkant

anna-dishkant

anna-dishkant

anna-dishkant

anna-dishkant

Via: diyadinnet.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~aic8a$12k

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply