Гола дівка спиляла пам’ятний хрест жертвам репресій. ФОТО …

Активістки жіночого руху FEMEN спиляли бензопилкою і повалили поклінний хрест у центрі Києва недалеко від Міжнародного центру культури і мистецтв.

«У день винесення вироку жіночий рух висловлює підтримку і повагу своїм російським колегам із гурту Pussy Riot. На знак солідарності з жертвами кремлівсько-попівського режиму FEMENки звалили поклінний хрест...», — йдеться в прес-релізі руху, на який посилається Репортер.

«Цим актом FEMEN закликає всі здорові сили суспільства нещадно випилювати з мозку трухляві релігійні забобони, які служать опорою диктатури і перешкоджають розвитку демократії та свободи жінок. FEMEN попереджає Путіна-Гундяєва, що якщо активістки будуть засуджені до тюремних термінів, то FEMEN направить вістря бензопили персонально на покидьків, відповідальних за страждання ні в чому не винних жінок», — підкреслюють активістки епатажного руху.


Пам'ятний хрест жертвам політичних репресій часів Сталіна, встановлений на пагорбі над Майданом Незалежності біля Жовтневого палацу в Києві. До Другої світової війни там знаходилося управління НКВД, в якому проходили розстріли.

21 лютого 2012 кілька учасниць панк-гурту Pussy Riot, закривши обличчя масками, влаштували в храмі Христа Спасителя антипутінський перфоманс.

Акція викликала великий суспільний резонанс. За звинуваченням у хуліганстві були затримані три учасниці гурту - Надія Толоконникова, Катерина Самуцевич і Марія Альохіна. Термін їх арешту кілька разів продовжувався, останній раз - до 12 січня 2013 року. Оголошення вироку призначено на 17 серпня.

Open bundled references in tabs:

Via: volynpost.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~EXLvO$1XN

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply