‘İç çamaşırımı konuşuyorlar’

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'ye yeni açıklama yapmış olduğu sırada masasına çıkıp konfeti atan eylemcinin adının Josephine Witt olduğu öğrenildi. Eylem ertesi gözaltına alınan Josephine Witt, dün serbest kaldıktan akabinde sosyal medya hesabından aksyon hakkında tweetler attı.

Sosyal medyada gördüğü destek hususunda teşekkür eden Witt, FEMEN üyesi olduğuna dair söylentiler için "Üzgünüm hanımlar, konfeti eylemi FEMEN değildi. Ben kendimi bağımsız aktivist olarak görüyorum. #exfemen" olacak şekilde açıklayıcı bilgi verdi .

1993 doğumlu olan Josephine Witt, aksyon hakkında gelen yorumlar için de reaksion gösterdi. Witt, dahil çamaşırıyla ilgili gelen değerlendirmelere , "sen o kadar Draghi'nin masasına çık, vatandaşlar dahil çamaşırını konuşsun" diye belirtti . 

'İç çamaşırımı konuşuyorlar'
Kaynak: aksam

Via: arcaajans.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~QTbBK$61S

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply