Kdyby něco takového zvrácená sexuální a feministická extremistka …

Kdyby něco takového zvrácená sexuální a feministická extremistka provedla v muslimské mešitě, tak by byla znásilněna a byla by jí uříznuta hlava...

Obnažená aktivistka FEMEN narušila vánoční mši v Německu. Vánoční mše byla hrubě narušena a náboženská komunita hrubě uražena jednáním jedné feministické extremistky z hnutí FEMEN, která v trhla polonahá s pomalovanými prsy v rámci bohoslužby do katedrály svatého Petra v Kolíně na Rýnem.

FEMEN jejich vlastními slovy  požadují po vatikánských stařících aby přestali propagovat středověké chiméry. Také požadujeme, aby náboženská dogmata odpovídala modernímu světu a lidským právům.“

Tak nevím. Asi nejsem dost multikulturně vystajlovaný, ale kdyby něco takového zvrácená sexuální a feministická extremistka prčovedla v muslimské mešitě, tak se nemusí ani policie volat, jelikož na místě by byla zneuctěna, zavražděna a byla by jí uříznutá hlava. Nebo vám vážně hnutí řídící se heslem "dobrý den, kozy ven" přijde normální?

 

Čtěte také:

Nahá aktivistka Femen znesvětila katedrálu. Skočila při mši na oltář a křičela "Já jsem Bůh". Podívejte se

Zmrzlé kuře ve vagině, soulož na veřejnosti a "h*vno Boží". To je svoboda slova podle Pussy Riot

310 čtenářů | 

|  

Via: euportal.parlamentnilisty.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~MndiJ$4gj

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply