Лідерка "Фемен" стала символом Франції

На державних поштових марках символ Франції Маріанну художники зобразили у вигляді засновниці руху "Фемен" — українки Інни Шевченко, 23 роки. Маріанна — погруддя жінки в червоному ковпаку. Символізує свободу та розум і є емблемою французького уряду. Президент Франсуа Олланд показав нові марки 14 липня під час національного свята Дня взяття Бастилії.

— Усім, хто запитує про модель Маріанни, це суміш різних жінок, але найбільше Інни Шевченко, засновниці "Фемен", — говорить один із художників Олів'є Сіяппа.

Місяць тому вандали двічі нападали на спільну з його напарником Давідом Кавена фотовиставку. Присвятили її гомосексуальним парам та їхнім усиновленим дітям.

Олланд, який обирав остаточний варіант марки, сказав, що там зображена молодість і це головний пріоритет його президентства.

— Ледь стримую переможний сміх від передчуття "праведного" гніву всіх гомофобів, нацистів та "ревних" католиків, коли їм доведеться щоразу лизати "зад" "Фемен", щоб надіслати щось поштою Франції, — пише Інна Шевченко у блозі на "Українській правді".

Тиждень тому вона отримала політичний притулок від французького уряду, тому що в Україні проти Шевченко відкрили кримінальну справу. Торік у серпні "феменка" у шортах та чоботах зрізала бензопилкою хрест над столичним майданом Незалежності. Його присвятили жертвам політичних репресій. Так висловила свій протест проти засудження у Москві феміністок із групи "Пусі Райот" через панк-молебень у храмі Христа Спасителя. Тоді Інна таємно виїхала до Європи поїздом через Польщу. Відтоді живе у Франції. Відкрила там табір підготовки "секстремісток", де жінок навчають швидко оголюватися під час публічних акцій протесту.

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~3ytwV$3cz

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply