Mısırlı Yazar da Soyundu!

Mısırlı blog yazarı, FEMEN üyeleriyle birlikte Mısır Elçiliği önünde soyundu

Mısır'da Muhammed Mursi'nin Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra başta tarihi Tahrir Meydanı olmak üzere ülkede bir çok protesto gösterisi düzenlendi. Son olarak yüzbinlerce Mursi karşıtı Tahrir Meydanı'nda yeni anayasa referandumuyla şeriat yasalarının geçerli olacağını ileri sürerep protesto gösterisi düzenlendi. Ancak bugüne kadar Mursi karşıtı gösterilerin en dikkat çekicisi Stockholm'daki Mısır Büyükelçiliği binası önünde gerçekleştirildi.

MISIRLI BLOG YAZARI FEMEN ÜYELERİYLE MURSİ'YE TEPKİ İÇİN SOYUNDU

Dünyaca ünlü kadın örgütü FEMEN üyeleriyle birlikte elçilik binası önünde soyunan Mısırlı blok yazarı Aliaa Magda Elmahdy Mısır bayrağı açarak 'ŞERİAT BİR ANAYASA DEĞİLDİR' pankartını açtı.

Mısırlı 21 yaşındaki genç kıza Ukraynalı FEMEN üyeleri eşlik ederken onlar da vücutlarına 'DİN KÖLELİKTİR -DİNE HAYIR' sloganlarını yazdılar. Mısırlı blog yazarı ve FEMEN üyeleri 'ırkçılığa ve kadına şiddete hayır' sloganlarını da attılar.

VATAN

Gürbüzler Ordusu

18 / 07 / 2010Salahaddin HÜNÜ - TESKOMB

28 / 02 / 2011Türkçe'nin çocukları Çankaya'da

11 / 06 / 2012


ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Open all references in tabs: [1 - 5]

Via: yerelgundem.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~XW54j$26i

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply