Nahé Ukrajinky zablokovaly provoz v Curychu!

"Ženy nejsou zboží," skandovaly čtyři členky ukrajinského feministického hnutí Femen, které na čtvrt hodiny zablokovaly ulici oděné pouze do celofánu. Na neobvyklém oděvu měly připevněné nápisy "5,99 dolarů, Made in Ukraine". Místem neobvyklé demonstrace byla vykřičená čtvrť Sihlquai, ve které se soustředí prostitutky.

 

V jednu chvíli jedna z ukrajinských krásek vylezla na kapotu luxusního mercedesu. Zkoprnělý řidič se nezmohl na reakci. "Chceme společnost šokovat realitou. Nejsme proti prostituci, jsme proti pasákům a tomu, jak ženy zneužívají," řekla jedna z žen, které při svém turné po Evropě na různých místech protestují proti nerovnoprávnému postavení žen.

 

PSALI JSME:

To jsou těla! SEXY NAHÉ aktivistky ve Vatikánu!

 

Jejich "turné" zahrnulo i zastávku před pařížským domem bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiquea Strausse-Kahna.

 

Strauss-Kahn byl letos v New Yorku obviněn sexu vynuceného na hotelové pokojské. V Paříži stál před soudem pro podezření z pokusu o znásilnění francouzské novinářky. V obou případech se usvědčení vyhnul. Podezření, že využíval služeb prostitutek z kuplířské sítě, se však nezbavil.

 

Výstupem v Curychu evropská cesta žen z Femenu končí, ale účastnice slibují návrat "do několika měsíců". Femen sdružuje na 300 kyjevských žen a usiluje o zviditelnění v zahraničí.

 

Podívejte se, jak nahé aktivistky z hnutí Femen protestovaly na Ukrajině:

 


Aktivistky FEMEN

Jak sdílet naše videa a články s vašimi přáteli?

Pobavilo vás video nebo článek na Nova.cz, chcete ho doporučit svým přátelům anebo se k němu po čase vrátit? Není nic jednoduššího než ho přidat jako odkaz na vaši komunitní síť.

Stránky jako je Blog.cz, Facebook, Delicious, Digg, Google nebo MySpace svým registrovaným uživatelům nabízejí jednoduché sdílení a uložení. Pod našim videem nebo článkem klikněte na ikonu vaší komunitní sítě, přidejte zprávu a vaši známí po celém světě budou o vás vědět víc.

Je to jednoduché a zdarma!

Via: tn.nova.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Vq7ci$3s

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply