Олександра Шевченко: СБУшні переслідувачі FEMEN. ВІДЕО, ФОТО

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

08 серпня 2013, 12:04

FEMEN зафіксували співробітників СБУ, які вели тотальне спостереження за активістками. Жіночий рух FEMEN вимагає від СБ України дати відповідь на якій підставі агенти спецслужб ведуть зовнішнє спостереження за учасниками руху.

 

У FEMEN є всі підстави вважати, що оприлюднені суб'єкти можуть бути причетні не тільки до незаконного стеження за активістками, а головне до жорстоких нападів на учасників і прихильників руху в період з 23 по 27 липня.

Від МВС України FEMEN вимагає долучити дані фото і відеоматеріали до кримінальних справ за фактами побиття лідера FEMEN Анни Гуцол, політолога Віктора Святського, фотожурналіста New York Times Дмитра Костюкова.

FEMEN звертається з закликом до громадських організацій, правозахисників, викладачів, журналістів, до всіх, хто знаходиться під незаконним наглядом СБУ, розпочати кампанію з викриття фактів брудного стеження, перешкодивши тим самим остаточному перетворенню України на поліцейську державу.

Це не перший викривальний матеріал щодо незаконного стеження за рухом FEMEN з боку СБУ. У період проведення Євро-2012 рух FEMEN опублікував фотографії штатних "топтунів", що вели незаконне спостереження за активісткою руху Олександрою Шевченко.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/femen/4fe726e344e66/

  •   Рубрика: 
  • Політика

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~sH46T$3vf

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply