Oto babski król!

Słowa kluczowe:


FEMEN
,


cycki
,


dziewczyny
,


facet
,


gołe biusty
,


kobiety
,


mężczyzna
,


piesi
,


urodaA
A+
A++

06.09.2013 08:15

ZOBACZ ZDJĘCIA

Victor Svyatski
Wiktor Swatski - król Femenu

Szokująca prawda o feministycznej organizacji. Femenem rządzi facet! Dziewczyny traktuje jak pomiotła, a one to uwielbiają


Ale sensacja! To 28-letni Ukrainiec jest szefem Femenu, organizacji, której aktywistki uczestniczą z gołymi piersiami w protestach przeciwko wszystkiemu, co możliwe, albo jak w ostatnią środę – popierają film o nich.


I to właśnie pokazany poza konkursem na weneckim festiwalu film pt. "Ukraina nie jest burdelem" ujawnił prawdę o Femenie. Reżyserka filmu spędziła wiele miesięcy z aktywistkami Femenu. Weszła w jego wewnętrzny krąg. I zaszokowana dowiedziała się, że feministyczną organizacją kieruje Wiktor Swatski.

To on stworzył Femen, podporządkował sobie psychicznie jego aktywistki, własnoręcznie je dobierał – podstawowym kryterium była uroda dziewczyn. Swatski uważa, że im dziewczyna ładniejsza, tym większa szansa, że trafi na okładkę jakiegoś pisma, a jeśli któraś nie chciała się rozebrać – musiała się wynosić.

Swatski przygotowuje też wszystkie ich akcje. Prowadzi z dziewczynami próby, krzyczy na nie, upokarza je, żąda pieniędzy. Zachowuje się jak przysłowiowy kapral wobec młodych żołnierzy. To wszystko utrwaliła kamera.

– Kobiety są za słabe, niezdecydowane, niepunktualne. Z takimi cechami nie mogą być aktywistkami. Należy je wyszkolić – wyjaśnia Swatski.

Tak wygląda centrum szkolenia nagich bojowniczek

Uderzyły gołymi cyckami w Gowina

Atak gołym biustem w Putina i Merkel

Zobacz też: pół miasta widziało biust aktorki

[

AK

]


Open bundled references in tabs:

Via: fakt.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~1QRyd$4Ab

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply