Piersiami w Gowina. Pierwszy atak polskiego Femenu

Piersiami w Gowina. Pierwszy atak polskiego Femenu

facebook.com/FemenPoland

Kontrowersyjna organizacja Femen zdobywa coraz większą popularność. Kobiety znad Wisły też chcą atakować z odsłoniętym biustem i idą w ślady swoich koleżanek z Ukrainy. W planach są już pierwsze akcje - podaje gazeta.pl.

NAGIMI PIERSIAMI W KSIĘDZA. ARCYBISKUP CAŁY MOKRY

Polski oddział tworzy teraz sześć dziewcząt. Tylko dwie zdecydowały się na pokazanie twarzy. Ich zdjęcia zamieszczono na profilu w serwisie facebook.com. W pierwszej akcji wymalowały ciała w hasła przeciw ministrowi sprawiedliwości Jarosławowi Gowinowi. Kobiety wkrótce ruszą do ataków w przestrzeni publicznej.

Nie mogę jeszcze ujawnić, co, ani kiedy to się odbędzie. Nie chcemy, aby nasi wrogowie się o tym dowiedzieli. Ale na pewno będzie o tym głośno - mówi Monika z polskiego Femen.

FEMEN 002.jpg

facebook.com/FemenPoland

Przedstawicielki Femen Poland wzorują się na bardziej znanych koleżankach. Oficjalna współpraca z centralą Femen nie została jeszcze nawiązana.

ATAK GOŁYCH PIERSI. ZOBACZ BEZCENNĄ MINĘ PUTINA

Działamy niezależnie. Zresztą z dziewczynami z Ukrainy nie możemy się skontaktować. Piszemy do nich maile, ale nie dostajemy żadnych odpowiedzi - mówi przedstawicielka Femen Poland w rozmowie dla gazeta.pl.

Via: sfora.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~UPqRG$2iA

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply