Polskie prostytutki ostro atakują FEMEN

 Prostytutki znad Wisły wystąpiły przeciwko działaczkom z kontrowersyjnego, ukraińskiego ruchu FEMEN. Po akcjach bojkotujących Euro 2012 jako wydarzenie promujące seksturystykę polskie kurtyzany wystosowały odezwę, aby nie przeszkadzać im w zarabianiu pieniędzy na turystach w czasie trwania mistrzostw – donosi portal Rosbalt.ru.

Postulaty ukraińskich feministek spotkały się z ostrą reakcją. „Euro 2012 źródłem dochodów i przyjemności” – to jedno z haseł prostytutek, które nie życzą sobie, aby aktywistki z sąsiedniego kraju wtrącały się w ich interesy. Zarzucając FEMEN-owi „komunistyczne myślenie” i nie przebierając w słowach, wysyłają zagraniczne koleżanki do kuchni. Akcję uzupełnia mocna, naga sesja fotograficzna, w której główna rolę gra ogromny, różowy fallus.

Prostytutki wspomniane w rosyjskich mediach należą do niezależnej grupy The Krasnals. 

 

Więcej informacji na temat tego, jak widzą Polskę i Polaków obce media na www.onionas.pl

Via: onionas.salon24.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~p5ntH$17o

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply