Putin ve Merkel’e çıplak protesto!

09 Nisan 2013 07:46

Putin ve Merkel, FEMEN grubu tarafından protesto edildi


 
Almanya'nın Hannover kentinde açılan Sanayi Fuarı'nda stantları ziyaret eden Putin ve Merkel, bir anda çığlık atıp üzerindeki elbiseleri çıkaran FEMEN üyelerini karşılarında görünce şaşırdı, ancak daha sonra gülmeye başladı.

 Üzerlerinde Putin'i eleştiren yazıların olduğu ifade edilen FEMEN aktivistlerinin bu eyleminin, Alman güvenlik birimlerinin zafiyetini ortaya koyduğu belirtildi.
 
RUS LİDER PROTESTODAN MEMNUN
 
Putin, FEMEN eylemi ile ilgili tepkisi sorulduğunda, “Aslında kızın eylemi hoşuma gitti. Burası zaten fuar alanı değil mi? Sevinmemiz lazım. Hannover sanayi fuarı böylece daha fazla ilgi toplamış oluyor. Femen’in böyle bir çıkış yapacağını biz önceden biliyorduk. Sadece bunu tam olarak nerede ve ne zaman yapacaklarından habersizdik. Şahsen ben bizim cüsseli korumaların genç kızı fazla hırpaladıklarını düşünüyorum. Daha nazik davranabilirlerdi” ifadesini kullandı.
 
''GİYİNİK TARTIŞALIM''
 
Rus lider, protestocunun çıplak bedenindeki, Putin karşıtı küfürlü yazı hakkında ise, “Kızın gerçekleştirdiği eylem başladığı gibi bittiği için üzerinde ne yazdığını, ne haykırdığını tam olarak anlamadım doğrusu. Ancak şunu belirtmek isterim ki birilerinin bana karşı ciddi itirazları var ise bunu çıplak değil, kültürlü ve giyinik biçimde tartışmalı. Çıplak boy gösterilmesi gereken yerler farklıdır” dedi.

305

Anahtar Kelimeler :
Putin , ve , Merkel'e , çıplak , protesto! ,

Bu habere ilk yorumu siz yapınVia: pressturk.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~0rOTN$2aZ

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply