Росіяни креативно підходили до процесу волевиявлення

Одними з перших відзначились українки з Фемен, щойно прем’єр Володимир Путін проголосував, як на ту ж дільницю увірвались оголені дівчата та спробували викрасти урну з бюлетенями. Їх затримали, а згодом одну з трьох учасниць акції оштрафували. Двох інших звинувачують у дрібному хуліганстві.

Креативно підходили до процесу волевиявлення і прості росіяни. Так, до прикладу, чоловік, якого зафіксували камери спостереження однієї з дільниці Челябінська змінив класичний костюм на костюм Спайдермена. Маску, щоправда довелось зняти, аби перевірити чи обличчя з фото у паспорті збігається. Згодом чоловік пояснив, що зробив це, бо посперечався з другом.

Не думали, що одягнути і десяток моржів, які прийшли голосувати на одну з дільниць у Алтайському краї. Чоловіки у плавках, а жінки у купальниках, передає РІА новости.

На вибори як на свято прийшов глава Чечні Рамзан Кадиров. Лезгінка у його виконанні на виборчій дільниці тому підтвердження. Загалом відеоролики з голосування у день виборів російського президента в Інтернет-мережу потрапляли частенько. А все завдяки камерам спостереження, які встановили на кожній дільниці. За інформацією Міністерства зв’язку та комунікації Росії, в Інтернеті за процесом голосування спостерігають кілька мільйонів росіян.

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: 24tv.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~qTbAK$dW

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply