Rosja: Naśladowcy ukraińskich feministek ścięli cztery prawosławne …

Naśladowcy ukraińskich feministek zniszczyli i pocięli na części trzy drewniane krzyże w Obwodzie Czelabińskim - we wsi Smiełowskij. Podobny incydent policja zanotowała w Archangielsku.

Z kolei w sobotę rano hakerzy zaatakowali oficjalną stronę moskiewskiego kościoła prawosławnego, zamieścili na nim wideoklip znanego bułgarskiego homoseksualisty i rozmieścili wulgarne antycerkiewne i antyputinowskie hasła. We wtorek, w podobny sposób, hakerzy zaatakowali stronę moskiewskiego sądu, w którym skazano członkinie Pussy Riot.

Ścięły krzyż na znak solidarności z Pussy Riot

Przypomnijmy, że 17 sierpnia członkini ukraińskiej grupy Femen piłą łańcuchową ścięła drewniany krzyż ustawiony w centrum Kijowa. To protest przeciw zarzutom dla artystek z rosyjskiej grupy Pussy Riot. Żadna organizacja, nawet tak wpływowa jak Kościół nie ma prawa gwałcić praw kobiet. Walczymy o wolność dla Pussy Riot i o naszą wolność - krzyknęła do dziennikarzy członkini Femenu po czym uciekła.

  • Naga członkini Femenu ścięła w Kijowie drewniany krzyż
  • Naga członkini Femenu ścięła w Kijowie drewniany krzyż
  • Naga członkini Femenu ścięła w Kijowie drewniany krzyż
  • Naga członkini Femenu ścięła w Kijowie drewniany krzyż

Via: rmf24.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~gllLH$1Y3

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply