У Росії валять хрести – РПЦ порівнює вандалів із Брейвіком

Фемен

Схожий акт вандалізму було скоєно минулого тижня в Києві. Вранці 17 серпня активістки руху FEMEN спиляли бензопилою уклінний хрест неподалік від Майдану Незалежності і повалили його на землю. Таким чином дівчата висловили підтримку учасницям групи Pussy Riot, яких суд засудив до двох років позбавлення волі за «панк-молебень» в храмі Христа Спасителя.

Протоієрей Дмитро Смирнов порівняв людей, які спиляли уклінні хрести, з терористом Андерсом Брейвіком, а акцію Pussy Riot - c залпом «Аврори». Про це він розповів в ефірі радіостанції «Ехо Москви».

«Народ, який ганить власну церкву, приречений», - зазначив Смирнов, порадивши діячам культури написати звернення до народу в захист церкви.

Порівнюючи тих, хто спиляв хрести з Брейвіком, він заявив, що терорист теж думав, що робить добру справу. На думку протоієрея, люди, які вчиняють подібні акції протесту проти церкви, відчувають сильну підтримку, що йде через ЗМІ.

Акти вандалізму засуджують і учасниці групи Pussy Riot, яких засудили до двох років позбавлення волі за акцію в Храмі Христа Спасителя. Про це сказав чоловік однієї з дівчат, активіст арт-групи «Війна» Петро Верзілов, повідомляє Газета.ру.

 

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: unian.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~bNy3E$1YF

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply