Сьогодні в Одесі пройде акція на підтримку режисера Сенцова

Український режисер досі перебуває в Росії

У понеділок, 14 липня, в Одесі перед головним входом в одеський кінотеатр "Родина" відбудеться акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова, а також фільму Фемен", повідомляє УНН з посиланням на заяву організаторів заходу.

Акція відбудеться на вулиці Мечникова, 104, в 18:00. Захід пройде під гаслами: "дрес-код червоної", "Олег Сенцов живи, Путін помри", "Цензура просто дура", "FEMEN for all".

В ході акції художники принесуть свої картини для публічного знищення, на знак протесту проти цензури.

"Сьогодні я підтримую "femen" і їх фільм, і ми разом як раніше виступаємо проти диктатури Путлера. Ми кричимо про цю ситуацію на кожному розі, але цього мало. Треба більше говорити про це, піднімати міжнародний шум, мені здається, це єдиний шанс врятувати Олега. Ми всі знаємо його як людину з великої літери. Ми повинні зробити так, щоб про це говорили всі. Мене засмутило, що на фестивалі демонструватимуть фільм про Femen, а засновника Femen не покликали і навіть не пустили на червону доріжку. Мене заарештували сек'юріті і анулювали мій бейдж. Я так і не подивився фільм", - повідомив організатор акції протесту Євген Довлатов.

14 липня в Фестивальному центрі кінотеатру "Родина" в рамках програми "Шлях до свободи" ОМКФ пройде безкоштовний показ фільму - Femen" режисера Ален Марг.

Читайте також:
Українська художниця влаштувала в Росії акцію: півгодини лежала на сходах, загорнута у прапор
В Україні - другий день масштабної акції "Голос Донбасса" за мир і проти насильства

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Ми на facebook: 

Ми ВКонтакті: 

Open all references in tabs: [1 - 9]

Via: ukr.segodnya.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~1IwUV$5GJ

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply