Сьогодні в Одесі відбудеться акція на підтримку режисера О …

КИЇВ. 14 липня. УНН. У понеділок в Одесі перед головним входом в одеський кінотеатр "Батьківщина" відбудеться акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова, а також фільму "Я Фемен". Про це УНН повідомили організатори заходу.

Акція відбудеться на вулиці Мечникова, 104, о 18:00. Захід пройде під  гаслами: "дрес-код червоної", "Олег Сенцов живи, Путін помри", "Цензура просто дура", "FEMEN for all".

В ході акції художники принесуть свої картини для публічного знищення, на знак протесту проти цензури.

"Сьогодні я підтримую "femen" і їх фільм, і ми разом як і раніше виступаємо проти диктатури Путлера. Ми кричимо про цю ситуацію на кожному розі, але цього мало. Треба більше говорити про це, піднімати міжнародний шум, мені здається, це єдиний шанс врятувати Олега. Ми всі знаємо його як Людину з великої літери. Ми повинні зробити так, щоб про це говорили всі. Мене засмутило, що на фестивалі демонструватимуть фільм про Femen, а засновника Femen не покликали і навіть не впустили на червону доріжку. Мене заарештували сек'юріті і Анульовані мій бейдж. Я так і не подивився фільм", - повідомив організатор акції протесту Євген Довлатов.

14 липня в Фестивальному центрі кінотеатру "Батьківщина" в рамках програми "Шлях до свободи" ОМКФ пройде безкоштовний показ кінострічки "Я - Femen" режисера Ален Марго.

Детальніше:  http://www.unn.com.ua/uk/news/1364489-sogodni-v-odesi-vidbudetsya-aktsiya-na-pidtrimku-rezhisera-o-sentsova

Open bundled references in tabs:

Via: ecnfi.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~ypW5L$5GO

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply