Стенограма засідання Хамовницького суду.

Суддя: Отже, вчора ми зупинилися на тому, що звинувачення вимагає для дівчат 7 років позбавлення волі. Патріарх, які у вас побажання суду?

Патріарх: Я вмиваю руки.

Суддя: Тільки не тут. Туалет в коридорі наліво.

Патріарх: Я в сенсі, нехай суд думає сам, не маленький. Я тут нічого не вирішую, тільки позов подаю. А то знову скажуть, що надаю тиск, як з тією квартирою. Буду сидіти і мовчати.

Суддя: Добре. Для допиту викликається свідок Ісус. Ісус, поясніть Хамовницькому суду, як правильно писати в матеріалах справи - амвон, авмон або авном?

Ісус: А я кажу вам: любіть ворогів ваших, благословляйте тих, хто проклинає вас, хто ненавидить вас, і моліться за тих, що гонять вас. Бо якщо ви вітаєте тільки братів ваших, що особливого робите? Чи не так роблять погани?

Суддя: Перше попередження Ісусу! Розпалювання релігійної ненависті до поган!

Патріарх: До язичникам нормально.

Журналіст: А Ісус не міг би говорити повільніше і покороче? Твіттер не гумовий.

Суддя: А, до речі, мало не забула: видалити із залу журналістів!

Адвокат: Протестую! Поверніть журналістів і не перебивайте цінного свідка!

Суддя: Протест відхилено! Ісус, повідомте Хамовницькому суду, як ви отримали від підсудних дівчат образу своїх релігійних почуттів і глибоку душевну рану.

Прокурор: Саму глибоку в житті! Вас ніде ще так не ображали!

Ісус: Блаженні ви, коли будуть ганьбити вас і гнати і всіляко неправедно злословити за Мене. Не судіть, та не судимі будете, бо яким судом судите, таким будете судимі, і якою мірою міряєте, такою й вам будуть міряти. Що ти дивишся на скалку в оці брата твого, а колоди у твоєму оці не відчуваєш?

Суддя: Це загроза суду або образа? Хто тут сучок? Друге попередження Ісусу! Ісус, підтвердіть Хамовницькому суду, що підсудні діяли за мотивами релігійної ненависті.

Ісус: Блаженні вигнані за правду, бо їхнє Царство Небесне. Блаженні лагідні, бо вони успадковують землю. Блаженні миротворці, бо вони синами Божими. Радійте і веселіться, бо ваша велика на небесах: так гнали й пророків, що були перед вами.

Суддя: Третє і останнє попередження Ісусу! Ви взагалі розумієте, де знаходитесь? Ви не в себе вдома! Це Хамовнічеський суд! Вам доводилося бувати в суді?

Патріарх: Так був він, був! У нього є судимість, я читав! Я вам писав таємний рапорт!

Суддя: Ах, так у нього теж судимість?! Я все зрозуміла! Свідкові Ісуса змінити запобіжний захід на взяття під арешт! Це і є четвертий учасник! Вони діяли злочинною групою за попередньою змовою!

Ісус: Стережіться лжепророків, які приходять до вас в овечій одежі, а всередині суть вовки хижі. По плодах їх пізнаєте їх. Не всякий, що говорить Мені: «Господи! Господи! », Увійде в Царство Небесне. Багато хто скаже того дня: Господи! Господи! не від Твого Чи імені ми пророкували? і не Твоїм ім'ям бісів виганяли? і не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас, відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня ...

Сержант охорони б'є Ісуса по нирках справа. Ісус підставляє лівий бік.

Адвокат: Я протестую!

Суддя: Видалити всіх адвокатів із залу суду! Видалити всіх! Привести більше поліції! Замкнути вікна та двері! Запалити свічки! Розкреслити на підлозі пентакль! Розчехліть цапиний череп! Більше пекла! Більше! "

(via FB & Леонід Каганов)


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~jZEHQ$1Ra

This entry was posted in UA on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply