Tuba Ünsal’dan FEMEN’e komik ahlak dersi!

Tuba Ünsal dan FEMEN e komik ahlak dersi!

HABEROLA.COM/DETAY
Şimdi… Tuba Ünsal’ın birilerine “memelerinizi göstermeyin, teşhir edip kadınlığı aşağı çekiyorsun” sözleri üzerine hepsi de doğru yığınla laf edebiliriz. Mesela “Google’a Tuba Ünsal yazıp görsellerde aratın. Bakın bakalım kadın bedeninden başka ne göreceksiniz? Kadınlığı teşhirse sıkıntı, bakın bakalım teşhir ne boyutlara varıyormuş?”
Ama demiyoruz. Çünkü nedendir anlamadık, Tuba Ünsal haberola.com‘un yazdıklarından fena halde rencide oluyor ve hemen mahkeme silahını ele alıyor, en ajitatif ifadelerle dava açıyor.
Memlekette onca ayna varken neden haberola.com’un ayna tutması bu kadar rahatsız ediyor bilemesek de açtığı davaları bildiğimiz için yukarıda da işaret ettiğimiz o söyleyeceklerimizi söylemiyoruz.
Sadece google’daki herhangi bir Tuba Ünsal fotoğrafını buraya koyuyor ve o fotoğraf eşliğinde Ünsal’ın “Kadın bedeni teşhir edilmesin” temalı açıklamalarını veriyoruz. Kim ne anlamak istiyorsa, tövbe karışmayız.
Tuba Ünsal, TV 8’de yayınlanan Aramızda Kalsın programına konuk oldu. Tuba Ünsal, çıplak eylemleriyle ünlü kadın hakları örgütü Femen’i eleştirdi.
“MEMENİ GÖSTERMENE GEREK YOK”
“Kadının haklarını savunmak için memeni göstermene gerek yok. Sen memeni açmadan pankarta yazdığında da ben anlıyorum.
“KADIN BEDENİNİ RENCİDE EDİYORSUN”
Memen sana özel bir şey sen bunu teşhir edecek kadınlığı bir kere aşağıya çekiyorsun. Rencide ediyorsun kadın bedenini bence. Femen grubuna kensinlikle karşıyım.”

Via: turktime.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~NoFFg$5Qc

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply