Ugrupowanie Femen straciły swoją siedzibę w Paryżu

Półgolaski straciły bazę

02.07.2014 11:13

aktualizacja: 02.07.2014 11:34

Słowa kluczowe:


Biusty
,


FEMEN
,


dach nad głową
,


femenki
,


grzywna
,


nielegalna akcja
,


piersi

ZOBACZ ZDJĘCIA

Wyrzucili Femenki z kwatery głównej.

Bew

Wyrzucili Femenki z kwatery głównej.

Wyrzucili Femenki z kwatery głównej.

Wyrzucili Femenki z kwatery głównej.

Sąd francuski nakazał aktywistkom Femenu opuścić natychmiast budynek, który zajęły wbrew prawu. Urządziły tam sobie kwaterę główną. W odwecie femenki grożą zajęciem kościoła lub ratusza w Paryżu

Jedni uważają, że są szkodliwe jak... szkodniki. Inni są zachwyceni ich niepoprawnością polityczną. A jeszcze innych przyciągają ich nagie piersi.

Tak czy owak, dziewczyny z organizacji Femen zdobyły ogromną popularność swoimi akcjami protestacyjnymi. Ale popełmniły błąd, stawiając się ponad prawem. Musza teraz za to słono zapłacić.

Sad we Francji nakazał femenkom natychmiastowe opuszczenie budynku administracyjnego oczyszczalni ścieków, w którym po jego bezprawnym zajęciu zrobiły sobie kwaterę główna. Na dodatek Femen musi zapłacić ponad 7 tys. euro. Femen w odwecie zapowiada zajęcie jakiegoś kościoła lub ratusza w Paryżu.

Nikt już nie chce oglądać biustów femenek

Rosja chce ustawiać nowy porządek w świecie

Facet szefem w Femenie

Wysyłają na akcje tylko piękne kobiety

Zobacz też czy Paris Hilton powiększyła sobie to i owo

Brak zdjęcia

Brak zdjęcia~miro
Użytkownik anonimowy

~miro :

Brak zdjęcia~miro
Użytkownik anonimowy


poprzewracało sie w głowach-czekajcie jak radykalni muzułmanie zaczna byc wiekszoscia i rzadzic w UE jeszcze po kosciołach bedziecie sie chowac -popatrzcie na zdjecia kobiet z Indii Afganistanie,,Paistanie waszych kolezanek kwasem oblane-szybko głupoty wam wybija z głowy i wtedy dżihadystom swoje prawa przedstawicie jak łobuzerka wam w głowach


PRZECZYTAJ TAKŻE

Open bundled references in tabs:

Via: fakt.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~2BR0N$5DQ

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply