Ukrajinské prsatice bojují nahotou proti násilí!

Ukrajinské prsatice bojují nahotou proti násilí!

Dnes | Text:  pej | Foto:  Profimedia

Ukrajinské feministické hnutí Femen tentokrát vytáhlo do boje proti francouzské justici. Aktivistky se svlékly do půl těla přímo před francouzským Ministerstvem spravedlnosti, aby protestovaly proti verdiktu pařížského soudu.

hnutí Femenfotogalerie

Ten osvobodil deset ze čtrnácti členů gangu, který přepadl dva teenagery v pařížském metru. A protesty měly opět stejný scénář. Polonahý rozvášněný skandující dav, policie a přítomnost médií.

Doporučujeme: Feministické hnutí Femen: Kdo jsou nahaté bojovnice?

"Účel světí prostředky"

Ukrajinské feministky velmi rychle pochopily, že jim nic nepřinese takovou pozornost jako pořádný skandál, a tak se během svých protestů vysvlékly. A jejich myšlenky se velmi rychle chopily protestující ženy na celém světě. Podobná hnutí vznikla už i v Americe či Egyptě.

Považujete hnutí Femen za prostoduchý exhibicionismus? Nebo jsou pro vás ukrajinské aktivistky odhodlané ženy, které našly tu nejúčinnější zbraň v boji proti bezpráví? Podělte se s námi o váš názor na Facebooku.

Jak bojují ukrajinské feministky proti bezpráví? Podívejte se do naší fotogalerie.

Open all references in tabs: [1 - 5]

Via: bleskove.centrum.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~UytwV$1nx

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply