Ünlü Manken Femen Eylemcilere Özendi Memelerini açdı…

Cara Delevingne Instagram'da çok tartışılacak bir konu başlattı.

Cara Delevingne Instagram'da çok tartışılacak bir konu başlattı.

Instagram'da paylaştığı fotoğraf ile memelere özgürlük istedi. Güzel manken çok tartışılacak bir konu başlattı. İngiliz manken Cara Delevingne erkekler ve kadınların eşit olmadığını kadınlarında özgürce memelerini gösterebilmeleri gerektiği ifadelerini kullandı ayrıntılar haber detayında...

Güzel manken çok büyük bir tartışma başlattı. İngiliz manken üstsüzleri desteklemek istedi ve 6 milyonu aşan takipçisi olan instagram hesabında iki fotoğraf paylaştı. Fotoğraflar takipçileri tarafından büyük ilgi görürken İngiliz manken Cara Delevingne asıl vermek istediği mesaj kadın ve erkek ayrımcılığı yapıldığıydı. Cara Delevingne'e göre kadın ve erkek benzer yapıya sahipken aynı özgürlük haklarına erişebilmiş değil. Cara Delevingne kadınların üstsüz dolaşmasına "Free nipples" adını verdi yani "Memelere özgürlük" sloganı ile destek verdi.

Cara Delevingne üstsüz paylaştığı fotoğrafın üzerinde meme ucuna çarpı koyarak sansürlü notu düştü. Fotoğraftaki erkeğin meme ucuna böyle bir girişimde bulunmazken onun için serbest olduğunu vuguladı.

Cara Delevingne Kimdir?

Cara Delevingne İngiltere'nin Londra şehrinde 12 Ağustos 1992 tarihinde doğmuştur. Sir Jocelyn Stevens'ın torunudur. Annesi Pandora kişisel alışveriş uzmanı, babası Charles ise emlakçıdır. Belgravia'da, köşkte büyümüştür. Ablası Poppy Delevingne de modeldir.

Yorum Yaz

İsim Mail  

Yorumlar

Benzer Haberler

Via: teknogundem.net


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~9rOSN$5GX

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply