Янукович згадав про спиляний хрест і пообіцяв "покарати Femen"

Віктор Янукович вперше за довгий час відреагував на скандальну акцію жіночого руху Femen зі знищення поклонного хреста у центрі Києва. На нараді з главами конфесій Янукович пообіцяв покарати учасниць акції.

"Янукович в черговий раз показав свою" оперативність ". Цей страхітливий факт, коли одна з цих жінок, "Фемен", зрізала хрест, поставлений в пам'ять загиблим, жертвам репресій, можна порівняти зі знищенням церкви. Весь цивілізований світ відразу ж висловив своє обурення. А Януковичу тільки зараз щось стрельнуло в голову, коли "Фемен" розгулюють Парижем зі своїми акціями, це просто смішно і недоречно. Це не те що запізніла реакція, це просто цинізм ", - прокоментував "Новому Регіону" депутат Ярослав Кендзьор.

Однак "регіонал" Михайло Чечетов не згоден зі звинуваченнями на адресу президента.

"Не треба перекручувати, як ви завжди це робите! Президент відреагував, і це правильно. Чому не відразу? Ну, ви ж зрозумійте, що у нас в країні стільки справ, стільки проблем, які постійно треба тримати на контролі, в голові, шукати рішення, що це просто не вкладається в простій голові. А тут потрібно шукати рішення. І президент це робить.Тому не треба тут шукати сенсацій чергових ", - сказав він.

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~xPqQG$1nz

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply