Зачіска у 93 роки!

2012-02-27 14:03:27

Днями ходила до перукарні. Такий собі маленький жіночий світ. Поки робляться зачіски ніхто не мовчить. При чому, усі знають, що чоловіків у залі нема й не буде, тому теми найрізноманітніші.

І раптом до цієї "фемен цитаделі" зайшла старенька бабуся. Перукарки зраділи, одразу ж привітались із нею.

- Як се маєте Люся Семенівна? Щось давно Вас не було. - лагідно запитала майстриня.

Виявляється, Люсі Семенівні нещодавно виповнилось 93 роки! Старенька що два місяці ходить оновлювати зачіску. При чому сама, без супроводу й без палиці. Бабуся погано чує, але з усім іншим в неї гаразд. Бачить добре, пам'ять має чудово.

Як розповіла перукарка, пенсіонерка кожного року їздила на море. Лише останні два не може собі цього дозволити за станом здоров'я.

- Вона як з моря приїзжджала, то вся обгоріла була. Ми їй казали, не у Вашому ж віці, а вона тільки посміхалась. От кобиляче здоров'я! Мені у 40 і голова болить і ноги отікають. А вона в 93 живіша мене! Що значить для жінки путящий чоловік і генетика! - ділиться майстриня.

Люся Семенівна поховала коханого 36 років тому (це вже вона сама усім розказала). З тих пір живе для дітей, онуків і правнуків. У неї мета дожити до 95 років, бо тоді вона має отримати трикімнатну квартиру, як довгожителька. Хоча, звідки вона це взяла ніхто не знає.

За розмовами, бабусі зробили зачіску. Вона заплатила 50 грн за свій "каскад" і пішла в магазин за молоком.

- Обережно, щоб наречений дорогою не вкрав! - сміючись кинула услід їй перукарка.

 
0

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Ucz1U$bQ

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply