Замість хреста з Джублика, що зруйнували FEMEN активісти …

Потому активісти мають намір замінити його на подібний до того, що був знищений напередодні. Сосновий хрест небайдужі придбали власним коштом - він вчерверо тонший за свого попередника і вдічі нижчий. До кінця дня пам'ятку планують освятити церковники. 

Богдан Бенюк, учасник акції: "Величезна кількість людей, душ, прекрасних українців - вони останню хвилину свою зустріли. Я думаю що цей хрест - пам'ять їхніх мук великих, їхнього життя встановлений тут на Хрещатику це є великий знак який без сумніву являється знаковою частинкою для українців".

Олександр Бригинець, учасник акції: "Мало того що знищений хрест, так це же знищений хрест жертвам знищиним комуністичним режимом і нквд тобто тут накладають різних шарів які абсолютно повністю дискредитують цей рух який був Фемен".

Напередодні активістки руху Фемен  на підтримку російського панк-гурту Pussy Riot, бензопилою розпиляли хрест із католицьким розп'яттям. Його у 2004 році встановили закарпатські уніати в пам'ять про замордованих і розстріляних жертв НКВС. 

Via: mukachevo.net


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~FAAAi$1Vc

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply