Журналіста УП виштовхали з фан-зони за професійну діяльність

Охорона фан-зони на Хрещатику перешкодила роботі журналіста "Української правди".

Під час трансляції матчу Італія-Німеччина близько 22:10 журналісти побачили, як на сходи біля головного екрану фан-зони видерлася одна з активісток Femen і побігли її фотографувати та знімати на відео.

Коли журналіст УП Оксана Денисова підбігла до екрану, шлях їй перешкодили шестеро стюардів охорони.

Журналістка пред’явила редакційний бейдж, отриманий у прес-центрі фан-зони, однак це не завадило їм перешкодити роботі журналіста і силою виштовхати кореспондента за межі фан-зони.

Охоронці не пояснили причин своїх дій, сказавши, що "знімати заборонило керівництво". Водночас вони не спромоглися представити своє керівництво журналістам.

При цьому журналіст УП неодноразово нагадала їм про існування 171 статті Кримінального кодексу про перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

Разом з тим, учасницю руху Femen зі сходів біля екрану знімали четверо працівників МНС зі спеціальними ножицями. На напівголу активістку накинули куртку і спустили її на спеціальному тросі. При цьому активістка активно чинила опір, однак МНС-ники її оперативно зняли та вчотирьох віднесли за межі фан-зони.

Все про: Євро-2012, ЗМІ

Via: pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~4ndjJ$1Gq

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply