FEMENістки проведуть акцію в Білорусі ще раз

Активістки жіночого руху FEMEN збираються ще раз провести акцію протесту в Білорусі.

"Ми обіцяємо, ми вже плануємо другу акцію протесту в Білорусі", - заявила журналістами в середу в Києві одна з активісток Інна Шевченко.

«Феміністки» відзначили, що не шкодують про проведення акції у Білорусі, незважаючи на те, що, як вони стверджують, дівчата зазнали там знущань, насильства і залякування з боку людей, яких вони вважають "співробітниками білоруського КДБ".

Три учасниці руху FEMEN, в тому числі І. Шевченко, провели в Мінську на сходах будинку КДБ 19 грудня, в річницю розгону несанкціонованого мітингу опозиції, акцію «в стилі топлес».

Як повідомлялося в прес-реліз руху, І. Шевченко першою вийшла на зв'язок після акції і повідомила, що її і двох соратниць у понеділок о 19.00 на вокзалі Мінська захопили "міліція і КДБісти", зав'язали очі і всю ніч возили в автобусі, "завезли в ліс, облили маслом, примушували роздягатися, погрожуючи підпалити, погрожуючи ножем, яким пізніше відрізали волосся", при цьому все, що відбувається знімали на відеокамеру. "Потім їх викинули голими в лісі без документів", - наголошується в прес-реліз.

Голова Комітету державної безпеки Білорусії Вадим Зайцев назвав інцидет з активістками FEMEN "грубою провокацією" і пообіцяв найближчим часом розібратися, хто за нею стоїть.

 

Via: fakty.ictv.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~bpW5L$J7

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply