Олександра Шевченко: Привіт від диктатора. ВІДЕО

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

Диктатор-шизофренік Лукашенко публічно визнав свою причетність до викрадення активісток FEMEN в Білорусі 19 грудня 2011 року. Про це Лукашенко проговорився під час свого виступу перед російськими регіональними ЗМІ в Мінську 16 жовтня 2012 року. У своїй блискучій манері, сповненої "іскрометного гумору" та народних зворотів, диктатор поділився з присутніми КДБшними напрацюваннями в боротьбі з активістками FEMEN і запропонував свої послуги В.В. Путіну в якості експерта з даного питання. Оратор назвав "глибинною недоробкою" своє прагнення "бомбити, садити, кришити і так далі" неугодних і запропонував російському колезі не "заковтувати гачок – не бити по хвостах, а краще присікати там далеко".

Нагадаємо, що 19 грудні 2011 активістки FEMEN були викрадені співробітниками білоруських спецслужб після антилукашенківської акції протесту біля головного штабу КДБ в Мінську. Активістки піддавалися моральним і фізичним тортурам і через добу були викинуті в Гомельському лісі, поблизу державного кордону Білорусі з Україною. Оточення диктатора, в особі голови КДБ Зайцева, заперечувало свою причетність до викрадення активісток FEMEN.

FEMEN закликає світову громадськість не залишати білоруський народ один на один зі старіючим кровожерливим параноїком і його репресивною машиною.

Смерць диктатурі! Живе Білорусь!

YouTube Preview Image

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~00AmB$1o5

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply