Paris’te FEMEN krizi

İtalyan moda devi Nina Ricci’nin 2014 İlkbahar koleksiyonunu tanıttığı defilesi esnasında podyuma ‘moda faşizmi’ diye bağırarak çıkan iki aktivist ses getirdi. Olayla ilgili İngiliz model Hollie-May Saker, “Podyumda 19. modeldim ve çığlıklar duydum. Daha sonra üstlerinde siyah yazılar yazan yarı çıplak kadınlar gördüm. Kadınlardan biri kolumu tuttu ve eteğimi açmak istedi. Ondan kurtuldum ve profesyonelliği bozmamak için yürümeye devam ettim” dedi. Güvenlik görevlilerinin hızlı bir şekilde olaya müdahale etmesinden sonra defile devam etti."


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Konya Net Haber 'e aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Via: konya.net.tr


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~vkUVc$4Ex

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply