Sodoma Gomora! Na šéfa církve se vrhla nahá aktivistkaNahé aktivistky: Stop prostituci! Fanoušci si užívají nejen fotbalu

Dívku okamžitě zachytila ochranka. Aktivistka měla na zádech černou barvou napsáno "Zabijte Kirilla" a vykřikovala "Kirille, jdi do pekla". Patriarcha ji ignoroval a dál před skupinou novinářů mluvil o své třídenní návštěvě Ukrajiny. Členka Femen byla na krátkou dobu zadržena, ale pak byla propuštěna.

Tato feministická organizace na svém blogu obvinila patriarchu Kirilla z toho, že chce posilovat vliv Ruska na Ukrajině.

Feministky z Femen na sebe už dříve upoutaly pozornost svými protesty proti prostituci a sexuální turistice, jejichž rozkvět očekávaly v době nedávného mistrovství Evropy ve fotbale. Pořádala ho Ukrajina společně s Polskem. Jedna z dívek tradičně s odhaleným poprsím a nápisem "Fuck Euro 2012" narušila i akci, při níž prase Funtik "věštilo" výsledek zápasu Česka s Portugalskem.

předchozí


Zjistily, že jsou vidět, pokud jsou nahé...

další

Zjistily, že jsou vidět, pokud jsou nahé...

1/5

Via: blesk.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~0yIP8$1MI

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply